Popis

Na začiatku svojich činnosti sme vyrábali súčiastky a náhradné dielce do chovných technológií pre materskú firmu. Dnes sme samostatným producentom kŕmných zariadení pre chov prasiat a transportných kŕmných systémov do chovných technológií.

Sme spoluproducentom a distribútorom sklolaminátových zásobníkov, ktoré sa uplatňujú vo sférach poľnohospodárstva, potravinárstva a chémie.

Dodávame celý rad výrobkov pre intenzivný chov zvierat.

Až 80 percent našich produktov vyrábame na export.Naąe výrobky – mimo Slovenska- nájdete v Maďarsku, Rumunsku, Poľsku, Srbsku , Chorvátsku, Rusku a Ukrajine.

Sklolaminát vyznačuje vysokou odolnosťou voči chemickým činidlám, UV žiareniam a tepelnému pôsobeniu v rozpätí -40 – +140 Cels.

Naše sklolaminátové silá sú ľahké, hermetivké, s vysokou mechanickou odolnosťou a tepelnou izoláciou. Majú dlhú, prakticky neobmedzenú živnosť – nekorodujú, nevyžadujú žiadnu údržbu.

Sklolaminátové silí sú vhodné na skladovanie sypkého, granulovaného a práškového materiálu, preto uplatnenie najdú v poľnohospodárstve, potravinárskom a chemickom priemysle.

Tešíme sa na Vás.

Fotogaléria

Videoprezentácia

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “AGRITECH SLOVAKIA spol. s r.o.”

Celkové hodnotenie