O projekte

Viac ako len portál o Slovensku

Vízia portálu

Projekt vznikol za účelom vytvoriť komplexný informačný portál, ktorý prináša skutočnú pridanú hodnotu nielen pre návštevníkov stránky, ale aj pre samotných subjektov po celom Slovensku.

Portál je unikátny tým, že ako jediný na Slovensku ponúka rozsiahle a komplexné informácie o subjektoch Slovenska. Chceme, aby Vám stránka poslúžila, ak si hľadáte čokoľvek na Slovensku.

Je viac ako len portál o Slovensku. Tu nájdete všetko na jednom mieste, na jednej stránke, či už hľadáte atraktívne miesta alebo exkluzívne služby.

Našou dlhodobou víziou a našim cieľom je spokojný návštevník a spokojný subjekt. Pridajte sa k našim spokojným partnerom a určite oceníte našu spoluprácu. Vaše hodnotné rady a skúsenosti nám neustále pomáhajú vylepšovať a rozširovať Váš obľúbený portál na Slovensku. 

Tak neváhajte, objavte Slovensko s nami.

S úctou a pozdravom, Kolektív INFOSLOVAKIA.SK

Nájdite, čo hľadáte

Vyhľadávajte atraktívne miesta alebo exkluzívne služby podľa kategórií, lokácií, hodnotenia užívateľov alebo vzdialenosti od Vás.

Objavte Slovensko

Inšpirujte sa. Vyberte sa na cesty. Navštívte vysnívané miesta, spoznajte ich krásy. Vyskúšajte a užívajte si tie najlepšie služby.

Dajte o sebe vedieť

Pošlite spätnú väzbu, napíšte Vaše názory, ohodnoťte navštívené miesta alebo poskytované služby. Staňte sa partnerom. Prezentujte Vaše miesta, služby.

Povedali o nás

Slovami návštevníkov stránky a našich partnerov.

Staňte sa našou súčasťou

Pridajte sa k našim partnerom a určite oceníte našu spoluprácu