Popis

Firma Attila Hires stavebná činnosť, so sídlom vo Veľkých Kapušanoch bola založená v roku 2002 ako fyzická osoba.

Sme malá, dynamicky sa rozvíjajúca firma na regionálnom stavebnom trhu regiónov Dolný Zemplín, Použie, okolie Veľkých Kapušian. Ponúkame kvalitné služby pre náročných zákazníkov ktorí vedia oceniť profesionalitu a spoľahlivosť za prijateľné ceny, ale s primeranou cenou vieme uspokojiť aj menej náročných zákazníkov na vysokej profesionálnej a remeselnej úrovni. Kvalifikovaní odborníci a moderná stavebná mechanizácia sú meradlom vyspelosti stavebnej firmy, čo vytvára predpoklady pre kvalitné vyhotovené stavebné dielo.  Za takmer 20 rokov podnikania sme zrealizovali množstvo rôznych stavebných projektov pre obce, inštitúcie, firmy a pre súkromných objednávateľov.

Ponúkame služby v týchto oblastiach:

stavby na kľúč; rekonštrukcie; hrubé stavby; občianske stavby; priemyselné stavby; stavby na bývanie; spevnené plochy, chodníky, komunikácie; športoviská; zemné a búracie práce; stavebné stroje, mechanizmy, nákladná doprava; zimná údržba komunikácií a parkovísk; elektromontáže.

Firma je budovaná na korektných vzťahoch, odsudzujeme neférovosť v podnikaní. Mojím osobným cieľom je, aby bola firma zárukou serióznosti a spoľahlivosti.

S úctou Attila Hires

Dodatočné služby a vybavenie

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “Attila Hires – Stavebná činnosť”

Celkové hodnotenie