Popis

Na trh sme vstúpili v roku 1990. Naši zákazníci si nás pamätajú ako serióznu predajňu s bohatou ponukou cyklo tovaru a služieb. Na ploche 200 štvorcových metrov ponúkame 7 značiek bicyklov a obrovské množstvo velo materiálu od najlepších výrobcov velo komponentov.

Od roku 2003 sme sa uviedli aj na internete a od nášho účinkovania vo virtuálnom svete stále pracujeme na vylepšení našej ponuky a skvalitnení služieb aj cez internet.

V našej hlavnej predajni Vás privíta s úsmevom náš predávač Kolo. Ak potrebujete odbornú radu, on je tá správna osoba, ktorá Vám určite poradí. Nájdete tu bicykle značiek MERIDA, UMF, CUBE, AUTHOR, KELLYS, CTM, GHOST ďalej značky komponentov ako SIGMA, BBB, GIRO, VDO, SELLE SMP … a veľa iného.

Okrem iného Vám opravíme pokazený bicykel, spravíme záručný aj pozáručný servis, prípadne prehliadku Vášho dvojkolesového spoločníka.

Videoprezentácia

Kellys Theos 2020

Prinášame vám malú ochutnávku – úplne nový model Kellys Theos 2020. Vďaka plne integrovanej 630 Wh batérii s pohonom Shimano STEPS, progresívnej geometrii a nízkemu ťažisku si jazdu užijete na ešte lepšej úrovni.Sleduj náš web, THEOS prichádza do predaja koncom septembra!

Posted by Bicykle Spaiz on Tuesday, September 3, 2019

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “Bicykle – SPAIZ”

Celkové hodnotenie