Popis

Chata Petronella leží v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier v Demänovskej doline, ležiacej južne od Liptovského Mikuláša, na severných svahoch pohoria Nízke Tatry, ktoré predstavujú rozsiahly horský systém Najkrajšia dolina Nízkych Tatier meria 16 km. Demänovská dolina je súčasťou Národného parku Nízke Tatry, kde popri pozoruhodných scenerických, krajinárskych a estetických hodnotách je najcennejší Demänovský kras a Vrbické pleso. Na území Liptova sú tri sprístupnené jaskyne. Liptov je na krásy podzemných jaskýň mimoriadne bohatý a región zvyknú nazývať aj Liptovský kras. Na severnej strane Nízkych Tatier, v Demänovskej doline sa nachádza Demänovský kras, v ktorom dominuje Demänovský jaskynný systém dlhý asi 35 km. Neďaleko leží Aquapark Tatralandia v srdci Liptova v nádhernej scenérii hôr, pri severnom brehu priehrady Liptovská Mara. Je vzdialený len 2 km od Liptovského Mikuláša a dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v pohodlne zariadenej samostatnej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 8 osôb. V chate sú Vám k dispozícii tri spálne, jedna dvojlôžková izba a dve trojlôžkové izby.

Súčasťou areálu chaty je terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia, opekania a grilovania na prenosnom záhradnom grile. Parkovanie pre 3 autá je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Veríme, že u nás prežijete nezabudnuteľnú dovolenku a radi nás opäť čoskoro navštívite. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.

Fotogaléria

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “Chata Petronella”

Celkové hodnotenie