Popis

Zaoberáme sa predajom širokého spektra stavebných materiálov s cieľom obslúžiť každého zákazníka, individuálneho stavebníka a stavebné firmy. Náš stabilný personál Vám už 22 rokov odovzdáva svoje odborné znalosti v 2 prevádzkach stavebnín a v kúpeľňovom ateliéri. Pôsobíme v Žilinskom kraji a nájdete nás: v Ružomberoku od roku 1995; v Žiline, od roku 2000; a v kúpeľňovom ateliéri v Ružomberoku od roku 2005.

Počas 22 rokov sme sa predajom stavebných materiálov podieľali na výstavbe a obnove mnohých stavieb, predovšetkým rodinných domov, bytov, bytových komplexov, obchodných domov, škôl, kostolov, farských úradov, penziónov, hotelov, reštaurácií a iných súkromných a verejných objektov. Podporujeme predaj slovenských výrobkov a preferujeme predaj stavebných materiálov a technológií, ktoré sú prospešné pre naše životné prostredie a dodržiavajú základné ekologické princípy. Sme spoločnosť, ktorá využíva energiu z obnoviteľných zdrojov na výrobu elektrickej energie a vykurovanie počas celej pracovnej doby v našej najväčšej prevádzke v Ružomberku.

Počas 22 rokov vývoja spoločnosti DomSTAV spol. s r.o. sme sa stali:

  • zakladajúcim členom Združenia obchodníkov so stavebninami Slovenska ZOSS, ktoré sa stalo členom európskeho združenia obchodníkov so stavebninami UFEMAT,
  • zakladajúcim členom Slovenskej obchodnej aliancie stavebnín SOAS.

Na slovenskom trhu už 22 rokov spolupracujeme s dodávateľskými spoločnosťami európskych a svetových značiek, so spoločnosťami z bankového sektoru a iných odvetví. Naša spolupráca vydržala vďaka vzájomnému ústretovému prístupu a dôvere, profesionalite, stabilite a etike predaja.

Ďakujeme za Vašu priazeň!

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “DomSTAV, spol. s r.o.”

Celkové hodnotenie