Popis

Slovenský výrobca proteínu a proteínových tyčiniek.

Keď sme sa rozhodli pre zdravý životný štýl, hľadali sme výrobky, ktoré by spĺňali naše predstavy.

Po cvičení či do stravy sme zaradili proteín a proteínové tyčinky. Napriek tomu, že týchto výrobkov je na trhu veľa, často nespĺňali naše očakávania. Niektoré obsahovali veľa proteínu a mali nízku hladinu cukru, avšak nespĺňali našu požiadavku chuti, alebo naopak, našli sme tyčinky, ktoré chutili veľmi dobre, ale hodnoty cukru, či výživové hodnoty boli veľmi vysoké.

Nakoniec sme sa rozhodli vytvoriť si tyčinky, či proteín podľa našich predstáv. Bola to dlhá cesta od nápadu až k realizácii, podporili nás však mnohí ľudia, poskytli cenné rady a tak dnes už máme svoju vlastnú značku, ktorá veríme bude spĺňať nielen naše, ale aj Vaše požiadavky na kvalitu a chuť výrobkov.

Našou prioritou bolo vytvoriť výrobok, ktorý bude obsahovať veľa proteínu, vitamínov, enzýmov, tyčinky sú obohatené ešte aj o kolagén a sú bezlepkové. Napriek tomu že sme dodržali tieto parametre, tyčinky aj proteín majú skvelú chuť. Je to aj vďaka tomu, že nám nami oslovení náhodní respondenti pomáhali vyberať tú správnu chuť. Dali sme vybrať z pôvodných 10 receptúr budúcim zákazníkom, až sme dospeli k prvým dvom chutiam. Dnes už pracujeme na ďalších príchutiach, ktoré si vyžiadali zákazníci a ktoré na trhu chýbajú. A tak veríme, že sa nám podarilo splniť nielen náš vlastný sen, ale aj Vaše požiadavky.

Pre viac informácií navštívte našu webstránku: www.gams-shop.com

Fotogaléria

Videoprezentácia

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “Gam’s – Proteínové tyčinky”

Celkové hodnotenie