Popis

O Klas

Potraviny KLAS predstavujú sieť predajní v Košiciach, ktorá sa zameriava na ponuku kvalitného mäsa a mäsových výrobkov a taktiež ovocia a zeleniny od lokálnych farmárov.

O iKlas

S radosťou Vám predstavujeme našu novú službu iKlas. Odteraz môžete okrem našich obchodov nakupovať aj v pohodlí vášho domova, cestou do práce alebo počas voľnej chvíle v práci, pri čakaní na úradoch alebo u lekára, jednoducho kdekoľvek a kedykoľvek. My za Vás vyberieme ten najčerstvejší a najkvalitnejší tovar podľa Vášho nákupného zoznamu, starostlivo ho zabalíme a doručíme ho k Vám domov alebo do práce.

O Staromestskej Mäsiarni

Staromestská Mäsiareň je rodinná firma, ktorá garantuje čerstvé nebalené bravčové a hovädzie mäso, ako aj výrobky podľa pôvodných receptúr s použitím tradičných mäsiarskych noriem. Mäso je pôvodom výlučne zo Slovenska a všetky produkty sú bez alergénov a neobsahujú lepok. Staromestská Mäsiareň je jednoducho spojením vysokej kvality a tradičnej chuti. Nájdete nás iba vo Vašich potravinách Klas a na www.iklas.sk

Fotogaléria

Videoprezentácia

KLAS potraviny sutaz - bez Ecok

✾✾✾ bez-ℰčková súťaž ✾✾✾Viete, že naša rada výrobkov GRUNT je bez-Éčková?Napíšte nám do komentára aspoň 3 výrobky, ktoré neobsahujú žiadne Éčka a ste v hre o 30€ poukážku na nákup v našich predajniach!Pomôcku nájdete v našom najnovšom letáku bit.ly/3cDih0xVýhercu vyžrebujeme už v stredu 18. marca večer!Držíme palce ;) a nezabudnite o našej súťaži dať vedieť aj ďalej ;)POZOR - výherné poukážky doručujeme naším kuriérom len v rámci Košíc a blízkeho okolia!

Posted by KLAS Potraviny on Sunday, March 8, 2020

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “KLAS Potraviny”

Celkové hodnotenie