Popis

Kúpele Dudince, a. s. patria k popredným slovenským poskytovateľom kúpeľnej starostlivosti. Základom liečby je minerálna voda, ktorej zloženie je jedinečné v celosvetovom meradle. Vďaka súčasnému vysokému obsahu oxidu uhličitého a sulfánu je vhodná na liečbu viacerých ochorení, aj keď sa vyskytujú v kombinácii. Liečime: Ochorenia pohybového aparátu; Ochorenia srdcovo-cievneho systému; Ochorenia nervového systému; Choroby z povolania.

Spoločnosť Kúpele Dudince, a.s. má povolenie prevádzkovať prírodné liečebné kúpele na základe rozhodnutia Štátnej kúpeľnej komisie Ministerstva zdravotníctva SR. Kúpeľnú zdravotnú starostlivosť poskytuje len osobám starším ako 18 rokov. Liečebné pobyty uvedené na stránke www.kupeledudince.sk je možné objednať si len pre dospelú osobu staršiu ako 18 rokov.

Do portfólia spoločnosti patrí liečebný dom Rubínliečebný dom Smaragd a od roku 2017 aj kúpeľný hotel Minerál. Vďaka nim si môže každý klient vybrať ubytovanie podľa svojich predstáv. Všetky tri zariadenia poskytujú komfortné ubytovanie a vysokú úroveň služieb. Spoločnosť neustále pracuje na ich obnove a modernizácii, aby bol pobyt v kúpeľoch čo najpríjemnejší.

Videoprezentácia

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “Kúpele Dudince”

Celkové hodnotenie