Popis

Penzión Plaza sídli v historickom centre Košíc, len 3 minúty chôdze od Dómu svätej Alžbety. Okrem ubytovania ponúka reštauráciu a bar. V našich klimatizovaných izbách je vám k dispozícii satelitná TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Tento útulný penzión má ideálnu polohu na pešie prehliadky starého mesta. Jakabov palác je vzdialený 700 metrov  a ku Kaplnke svätého Michala zo 14. storočia sa pešo dostanete za 5 minút. Nákupné centrum Aupark sa nachádza 800 metrov od penziónu.

Príjemná atmosféra trhu so zeleninou, ovocím a kvetmi Vás počas letných mesiacov čaká priamo pred penziónom. Vo večerných hodinách si zase môžete vychutnať atmosféru kaviarničiek na Dominikánskom námestí a Hlavnú ulicu s fontánami a množstvom podnikov s letnými záhradami.

Penzión Plaza má pre Vás k dispozícii 15 izieb. Z toho: 13 dvojlôžkových izieb,1 mladomanželský / malý apartmán,1 veľký apartmán (súčasťou veľkého apartmánu sú dve spálne a jedna obývacia miestnosť).

Každá izba je vybavená kúpeľňou so sociálnym zariadením, TV, telefónom, rádiom… Na recepcii je možnosť bezplatného zapožičania sušiča na vlasy a žehličky na vlasy. Izby sú zariadené dreveným nábytkom a parketovou alebo kobercovou podlahou. V každej nájdete rádio a vlastnú kúpeľňu.

Vychutnajte si luxus a našu starostlivosť priamo v historickom centre Košíc.

Videoprezentácia

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “Penzión PLAZA”

Celkové hodnotenie