Popis

Privát Veterník Vám ponúka ubytovanie a relax v prostredí Kremnických hôr v obci Králiky, neďaleko Banskej Bystrici.  Je postavený na hornom konci obce blízko lyžiarskeho strediska SKI Králiky. Náš kraj ponúka dobrú lyžovačku v stredisku Ski Králiky, kilometre dobre udržiavaných bežeckých tratí, turistiku, horskú cyklistiku, hubárčenie, alebo len tak nič nerobenie a relaxovanie pri bazéne v priváte Veterník.

Hosťom ponúkame komfortné ubytovanie vo veľmi pekne zariadenej chate s celkovou kapacitou 15 lôžok. Chatu si môžete prenajať ako celý objekt alebo jednotlivo po štúdiách.

Na vrchnom podlaží chaty sa nachádzajú dve samostatné 2-lôžkové štúdiá s možnosťou dvoch prísteliek ako aj jedno 4-lôžkové štúdio. Každé štúdio disponuje kompletne zariadenou kuchynkou, televízorom a kúpeľňou s toaletou. Na prízemí chaty je umiestnená ešte jedna 3-lôžková izba. Na prízemí chaty majú hostia súčasne k dispozícii priestrannú spoločenskú miestnosť s posedením, televízorom a detským kútikom prepojenú s plne vybavenou kuchyňou. Samozrejmosťou chaty je WiFi pripojenie na internet.

Pri chate je hosťom k dispozícii vonkajší bazén s lehátkami, altánok s posedením, ohniskom, grilom s možnosťou grilovanie a opekania.Pre deti je pripravený detský domček so šmýkačkou, hojdačkami a trampolínou.Pokojnú atmosféru ubytovania dotvára rozľahlá lúka za chatou s nádherným výhľadom do okolitej prírody Kremnických vrchov.

Tešíme sa na Vašu návštevu a verím, že u nás strávite pekné chvíle Vašej dovolenky.

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “Privát Veterník”

Celkové hodnotenie