Popis

Retro Restaurant sídli v historickom centre Trenčína v meste, ktoré svojou bohatou minulosťou naozaj dýcha. Túto atmosféru sme chceli vniesť aj do charakteru našej reštaurácie. Jej priestranný interiér sme dotvorili štýlovými retro doplnkami, v kuchyni dbáme na poctivú tradičnú slovenskú i medzinárodnú kuchyňu a celý priestor reštaurácie sme schopní prispôsobiť aj tým náročnejším podujatiam a klientom.
Celková kapacita našej reštaurácie je 100 osôb, k dispozícii máme dva salóniky s kapacitou 15 a 35 osôb, detský kútik a v lete otvárame aj príjemnú terasu. Parkovať je možné na verejnom parkovisku priamo pred reštauráciou. Bezbariérový vstup do reštaurácie umožňuje pohodlný prístup aj pre imobilných hostí a rodičov s deťmi. K dispozícii máme aj bezplatné pripojenie na Wi-Fi a platby kartou.

Videoprezentácia

Jazzové hudobné stredy v Retre

Všetci ste srdečne pozvaní na naše "Hudobné stredy v Retre" 🎼🎹🎸Každý týždeň u nás vystupuje Duo Brindzák. Svojimi tónmi spríjemňuje chvíľky pri chutnom jedle a poháriku vína. Máte radi jemný jazz, swing, klezmer či slovenskú ľudovú tvorbu? Každý týždeň Vás prekvapia niečím novým. :) Tešíme sa na Vás!

Posted by Retro Restaurant on Thursday, March 15, 2018

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “Retro Restaurant”

Celkové hodnotenie