Popis

MEDICPRO, spol. s r.o. – Individuálne zhotovené ortopedické pomôcky. Ortopedické vložky, obuv, korzety, ortézy a protézy končatín. Zdravotnícke pomôcky a potreby. sériovo vyrábané.

Čo robíme? 

Zhotovujeme vysoko funkčné ortopedické pomôcky na mieru pacienta. Dodávame zdravotnícke potreby.

Ako robíme? 

Individuálny prístup, štúdium, klinické skúsenosti, výroba podľa ISO, digitálne technológie, prevedenie pomôcky podľa požiadaviek klienta, servis.

Prečo to robíme? 

Naším  cieľom je dosiahnuť čím skorší návrat klienta k jeho bežným aktivitám. U zdravotníckych potrebách vieme zabezpečiť doručenie domov.

Prečo práve Medicpro?

Našu profesiu ovládame. Získali sme viaceré prvenstvá v SR po zavedení nových technológií a nových typov zdravotníckych pomôcok. Sme napr. prvou firmou v SR, ktorá získala techniku a licenciu  na 3D digitálnu technológiu CAD/CAM od   VORUM Canfit O&P od Ottobock Nemecko. Sme jedným z troch certifikovaných pracovísk v SR pre vybavenie klientov s 3D tlačenými ortézami Invent Medical. Zhotovujeme najmodernejšie 3D tlačené ortézy na svete vo vybranom segmente O&P výrobkov.

Odborným garantom NZZ Medicpro je Ing. VAJO Attila, ortopedický technik s vyše 25 ročnou praxou. Konzultácie na tel. +421 905 333 169

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “Medicpro-Ortopedická protetika”

Celkové hodnotenie