Blog

09.05.2023 0 komentárov

Malebná a štýlová chalúpka – Chalúpka u Rumkov

Ponúkame Vám oddych na Liptove v čiastočne pôvodnej drevenici v centre obce Demänová. Lokalita je známa lyžiarskym strediskom Jasná, aquaparkom Tatralandia, vodnou plochou Liptovská Mara a množstvom turistických chodníkov smerujúcich na vrcholy Nízkych a Západných Tatier. .

Chalúpka u Rumkov sa nachádza priamo v obci Demänová, približne 200 m od autobusovej zástavky mestskej a prímestskej dopravy a skibusu do strediska Jasná. V okolí ubytovania sa nachádzajú reštaurácie, obchod a rekreačné zariadenia poskytujúce oddych vo wellnese.

Objekt s max. kapacitou 5 lôžok + 1 prístelka, rozdelených do dvoch nepriechodných izieb, je vybavený kúpeľnou, kuchyňou , TV so satelitným príjmom a prístupom na Wifi. Súčasťou chalúpky je priestranná záhrada s vonkajšou terasou a krytým posedením zo záhradným krbom. Parkovacie státie je zahrnuté v objekte.

Súčasťou drevenice je priestranná záhrada s altánkom s posedením a záhradným krbom s možnosťou grilovania. Tu dokonale zrelaxujete na lehátkach a vypnete od bežného pracovného týždňa. Vaše autá si zaparkujete priamo na oplotenom pozemku. Tak si teda príďte oddýchnuť do srdca Liptova. V našej malebnej Chalúpke u Rumkov ste srdečne vítaní.

Viac na: www.infoslovakia.sk/partner/chalupka-u-rumkov a www.chalupkaurumkov.sk

Tešíme sa na Vás!

Pridať komentár

Your email address will not be published.