Popis

Radi by sme Vám predstavili spoločnosť Damico,

naša spoločnosť sa zaoberá dovozom a predajom sortimentu pre domácnosti a firmy so zameraním na osobný kontakt a odborný predaj nami ponúkaných produktov. Ak nemôžete prísť osobne, neváhajte nás kontaktovať, určite Vám poradíme a pomôžeme s výberom.
Internetový obchod masaznekresla.com Vám ponúka kvalitný sortiment masážnych zariadení, ktoré máme osvedčené po dlhé roky predaja, sú za výhodne ceny a kvalita uspokojuje nás aj všetkých našich zákazníkov.

Masážne kreslá od výrobcu iRest sú predávané a obľúbené v mnohých krajinách po celom svete, vyznačujú sa kvalitným spracovaním, jednoduchou obsluhou a minimálnou kazovosťou (štatisticky nám vychádza max. 1-2% z predaných 100ks kresiel). Viaceré masážne kreslá si môžete vyskúšať priamo v Trnave, kde máme sídlo firmy a showroom, denne nás navštívi mnoho klientov z celého Slovenska a takmer všetci odchádzajú spokojní a s objednávkou na nové kreslo.

Naše masážne kreslo ste mohli vidieť aj v obľúbenom televíznom seriály Panelák, či v r. 2014 v reklamnej kampani spoločnosti T-Com. Okrem týchto referencií sú to stovky ďalších domácností, firemných klientov, relaxačných a ubytovacích zariadení, školy, domovy sociálnych služieb… a veríme, že aj Vy.

Našim mottom je spokojnosť zákazníka na prvom mieste a robíme všetko pre to, aby to tak aj naďalej zostalo.

Tvoríme tím, ktorý vie čo predáva! Príďte k nám na prevádzku a vyskúšajte…

Prajeme Vám Veľa zdravia, pohody a relaxu…

                                                                                        Stanislav Čaklovič

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “Masážne kreslá a zariadenia”

Celkové hodnotenie