Popis

Sme vinárska spoločnosť zameraná na výrobu exkluzívnych ovocných vín. Dobrý nápad, šikovné ruky a chuť spraviť niečo výnimočné spojila tých správnych ľudí do značky “miluron”. Tradičná receptúra našich predkov dala základ pre vznik obľúbeného čučoriedkového vína a kreativita našich technológov nás priviedla k rozšíreniu sortimentu o brusnicové víno, víno z čiernych ríbezlí a ďalšie. Naším cieľom je vyrábať exkluzívne ovocné vína z poctivých surovín zo Slovenska, čím by sme chceli podporiť slovenských pestovateľov. Pevne veríme, že Vám víno z našej produkcie bude chutiť a jeho lahodná chuť Vám vyčarí úsmev na tvári.

Na predaj ponúkame aj naše kvalitné sudové ríbezľové a čučoriedkové víno. Pre informáciu o cene a podmienkach nás prosím kontaktujte.

V prípade záujmu o spoluprácu pri predaji flašoviny a sudového vína nás prosím kontaktujte na miluron@miluron.sk, obchod@miluron.sk alebo na tel. čísle +421 917 184 367.

Videoprezentácia

Jožka Černý, je jeden z najznámejších českých spevákov ľudových piesní, označovaný za kráľa ľudových piesní a je obrovským milovníkov a fanúšikom našich ovocných vín MILURON, špeciálne nášho čučoriedkového vína.www.miluron.sk

Posted by Vinárstvo Miluron on Friday, February 7, 2020

Detailný popis

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “Vinárstvo Miluron”

Celkové hodnotenie