Popis

Internetový obchod ZaluzieWeb.sk patrí medzi najlacnejšie a najobľubenejšie E-shopy v SR. Naše produkty ( horizontálne žalúzierolety a žalúzie na strešne okná, garniže, siete proti hmyzu, vertikálne žalúzie, látkové roletyparapety, harmonikové dveresušiaky na prádlo) sú pre Vás vyrábané na mieru, priamo podľa vašich požiadaviek. Naše produkty sú vyrábané u popredných Slovenských a Českých výrobcov, vďaka čomu je náš sortiment široký a stále ho zväčšujeme.

Výhodou nákupu u nás sú videonávody, ktoré postupne dopĺňame ku každému produktu. Prehľadne krok po kroku Vám vysvetľujú, ako zamerať a ako montovať. Ako každy E-shop Vám zaručujeme pohodlný nákup z Vášho domova. Nemusíte sa trápiť s prevozom ťažkých balíkov žaluzií či akejkoľvek rolety, dlhej garniže či vertikálnej žalúzie, alebo sieťky proti hmyzu. Tie sa Vám do bežného auta len tak ľahko nezmestia. Samozrejmosťou je platba dobierkou a doprava od 90€ zdarma. K nákupu nad 200€ si môžete vybrať z ponuky darčekov, ktoré od nás dostanete zadarmo.

V našej ponuke interiérových žalúzií nájdete hliníkové horizontálne žalúzie, ktoré ponúkame v dvoch prevedeniach: klasické a celotieniace a dvoch variantách: horizontálne žalúzie bežné farby a horizontálne žalúzie drevoimitačné farby. Žalúzie ISSO sa skrz vysokú kvalitu, farebnú stálosť a bezkonkurenčnú cenu stali najpredávanejšie žalúzie na Slovenskom trhu.

V kategórií pre strešné okná ponúkame tienenie pre všetky typy okien od najväčšie Českého výrobcu Isotra a.s.. Môžete si vybrat z ponuky rolety R-LITE, plissé rolety a žalúzie V-LITE pre strešné okná.

Kvôli zvládnutej logistike naše garniže ako jediný E-shop na SR ponúkame na mieru a s expedíciou do 3 dní. V tejto kategórií nájdete kovové galvanizované garniže s priemerom tyče 16 a garniže s priemerom tyče 25 mm a ich kombinácie, drevené garniže širokej palety farieb, plastové koľajničkové garniže, garniže modern a garniže square line.

Siete proti hmyzu Vám zaručujú pokojný spánok pri otvorených oknách. V našej ponuke nájdete sieťky na okná a sieťové dvere, ktoré sú vyrábané z hliníkového rámu odolného voči poveternostným podmienkam. Ďalej máme v ponuke veľmi obľúbené rolovacie sieťky proti hmyzu na okná a dvere, ktoré sú taktiež vyrábané z hliníkového rámo. Na výber máte v viacerých typov sieťoviny a to sivá, čierna, PET – proti hlodavcom a protipeľová.

Medzi interiérové žaluzie patria aj vertikálne žalúzie, alebo častokrát nazývané látkové žalúzie.  Ponúkame Vám najširši výber látok zo všetkých Slovenských E-shopov. Máte na výber až zo 17 typov látok. U nás si určite vyberiete.

V kategórií látkové rolety nájdete okenné roletky SWING, rolety SOLID a rolety NOBLE. Všetky rolety ponúkame v prevedení klasických látok, ktorých máme v ponuke až 9 typov a 4 látok deň a noc. Rolety SWING sa montujú priamo na krídlo okna, kde je látka vymedzená bočnými hliníkovými lištami hneď pri okne. Rolety SOLID a NOBLE sa montujú do stropu, alebo na stenu a látka voľne vysí.

V kategórií parapety nájdete Vnútorné PVC parapety rôznej šírky a upravované na mieru podľa Vás. Moderné interiérové parapetné dosky od Nemeckého výrobcu DECEUNINCK Vám zaručujú dlhoročnú kvalitu a farebnú stálosť. V ponuke máme aj Vonkajšie parapety rôznej širky a tiež upravované pre Vás na mieru. Sú vyrábané z hliníku a upravované technológiou ohýbania pri hrúbke hliníku 0,8 a 1,0 mm a pri technológií extrudovania majú parapety hrúbku až 2,0 mm.

Harmonikové dvere sú klasické zhrňovacie dvere, ktoré ideálne využijete pri predeľovaní priestorov, kde nie je dostatok miesta na manipuláciu s klasickými pántovými dverami. Sú vyrábane z plastu a dodávané v paketových baleniach s kompletným montážnym príslušenstvom. Návod na montáž nájdete na našom e-shope.

Dodatočné služby a vybavenie

Fotogaléria

Videoprezentácia

Pridajte hodnotenie & Komentár

Be the first to review “ZaluzieWeb.sk”

Celkové hodnotenie