Blog

05.02.2023 0 komentárov

KON-Truss s.r.o. – Prečo väzníkový krov?

Väzníkový krov predstavuje ľahkú, priestorovo stuženú a stabilnú drevenú konštrukciu krovu, ktorá výrazným spôsobom optimalizuje cenu výstavby rôznych objektov – rodinných domov, bytových domov, občianskych stavieb, objektov určených pre šport, priemyselných stavieb, rekonštrukcií a iných. Väzníkovým krovom je možné realizovať rôzne typy tvarov striech, od klasických valbových, sedlových alebo stanových striech s rôznymi sklonmi, až po pultové a ploché strechy.

Hlavnými výhodami tohto riešenia stavby je, možnosť realizácie veľkých rozponov až do 30 metrov bez stredovej podpory – bezbariérové riešenia, vysoká kvalita produktu a veľké úspory vstupných nákladov pri stavbe predovšetkým rodinných domov.

Väzníkový krov sa čoraz viac dostáva do projektov stavieb predovšetkým pre jeho vysokú kvalitu prevedenia (KON-Truss s.r.o. – používa pre výrobu väzníkov hobľované a technologicky sušené špičkové rezivo najvyššej kvality).

Základnými vlastnosťami drevenej konštrukcie krovu z priehradového väzníka je jeho rýchla a presná výroba, efektívna montáž, takmer neobmedzená variabilita, mimoriadna presnosť strešnej roviny, vytvorenie základu pre stropný systém, statická bezpečnosť…

Pre viac informácií navštívte našu webstránku: www.kon-truss.sk

Pridať komentár

Your email address will not be published.